1. Tooted

Veebipoes www.decotahvel.ee on tooted jagatud tootekategooriatesse (nt „LEMMIKLOOMA SILDID“).

Kõik tooted on nähtavad lingi “E-POOD all.

  1. Toodete lisamine “Lemmikutesse” ja “ Ostukorvi”

Tootepildil klikkides avaneb täpsem tootekirjeldus. Leidke endale sobiv toode ja lisage see lemmikutesse vajutades nupule “LISA LEMMIKUTESSE” või ostukorvi, vajutades „LISA OSTUKORVI”.

Valik “LISA SOOVIKORVI” võimaldab kõik huvipakkuvad tooted tõsta enne ostuotsuse langetamist n.ö. eraldi kausta.

Lemmikutesse lisatud tooteid on võimalik eemaldada vajutades ristikujulisele ikoonile.

NB! “Lemmikutesse” lisatud tooted ei ole süsteemi poolt automaatselt broneeritud ja need on teistele ostjatele saadaval seni kuni toode on lisatud ostukorvi.

Oma ostukorvi sisu ja maksumust saate vaadata, liikudes kursoriga paremal üleval asuvale ostukäru ikoonile.

Ostukorvis saab koguse lahtril vastavalt “+” või “-“ vajutades muuta koguseid. Ostukorvist on võimalik tooteid eemaldada, vajutades ristikujulisele ikoonile.

  1. Ostutehingu vormistamine

Avatud ostukorvis näete valitud tooteid, kogust ja hinda. Edasi liikumiseks vajutage nupule „MINE MAKSMA“

Arvelduseks sisestage korrektsed andmed ostu sooritaja kohta (nimi, telefon, e-posti aadress). Kogu kaubale lisandub tasu transpordi eest, vastavalt valitud transpordiviisile. Täpsem info transpordivõimaluste ja hindade kohta on jaluses lingi “TARNE” all.

Valige makseviis – kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega. Samuti pakume võimalus maksta arvega.

Nõustuge Müügitingimustega ning kinnitage tellimus, vajutades nuppu „KINNITAN JA MAKSAN“.

Tellimuse esitamisega loetakse müügitehing sõlmituks, ekraanil kuvatakse tellimusarve. Tellimusarve saadetakse ka kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile. Manustesse tuleb ka eraldi arve .PDF dokumendina.

  1. Tellimuse eest tasumine

Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist veebipoega opereeriva ettevõtte kontole.

Decotahvel. ee lehel on võimalik tasuda arvega, Swedbank, SEB, Luminor, LHV , Coop Pank, Poco ja Pocopay pangalinkidega.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

  1. Kauba kohale toimetamine

Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati 3 €
Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Eritellimuste tarneaeg on kokkuleppel. Erakorraliste olukordade puhul võtke meiega ühendust ning leiame võimaluse saadetis veelgi kiiremini Teieni toimetada.
Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee

  1. Toodete tagastamine ja pretensioonide esitamine

Veebipoega opereeriv ettevõte vastutab veebipoes decotahvel.ee müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest. Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat (vt „Müügitingimused“). Ostjal on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

Decotahvel.ee on alati huvitatud probleemile kiire ja mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse leidmisest. Palume pöörduda meie poole kirjutades aadressile decotahvel@gmail.com, koos leiame lahenduse!

  1. Konfidentsiaalsus

Juurdepääs isikuandmetele on veebipoe töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada veebipoe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.

Veebipood rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus As-le.

Isikuandmete edastamine veebipoe volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud kokkulepete alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist decotahvel.ee andmebaasist.

  1. Kontakt

Kõikide küsimuste korral palume võtta meiega ühendust numbril +372 506 7716 või kirjutage aadressile decotahvel@gmail.com.

Kirjadele vastame 24 h jooksul.