Tarne

1) Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib veebipood decotahvel.ee tellimuse kohale toimetamise Ostjale, tarnetingimustes ettenähtud aja jooksul ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.

2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe decotahvel.ee pangakontole. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Maksimaalne tarneaeg valmistoodetele on 10 tööpäeva. Eritellimuste tarneaeg on kokkuleppel. Erakorraliste olukordade puhul võtke meiega ühendust ning leiame võimaluse saadetis veelgi kiiremini Teieni toimetada.

3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

4) Veebipood decotahvel.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood decotahvel.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

5) Tarneviis – Kaup saadetakse Teile lähemal olevasse Itella Smartposti pakiautomaati kõikjale üle Eesti. Kauba tellimine Smartpost pakiautomaati 3 €. Paki saabumisel pakiautomaati saadetakse Teie mobiiltelefonile SMS-teade, milles on pakiautomaadi asukoht ning uksekood.
Täpsem info: www.smartpost.ee